Francoise Bedel BIO

Když se člověk vydá po dálnici A4 z Paříže směr Remeš do kraje Champagne, za necelou hodinku přijede na samý kraj této slavné oblasti do vesnice Crouttes sur Marne. V ní lze navštívit několik malých vinařství, mimo jiné i jedno, které je známé po celém světě – Champagne Françoise Bedel.

 Vinařství již po tři generace produkuje velmi lahodná a plná vína, která mají schopnost Vás nadchnout a okouzlit. Jejich šarm jim dodává jejich tvůrce, paní Françoise Bedel za použití bio-dynamických metod. Řídí se výhradně lunárním a astrálním kalendářem a každý počin, ať na vinici či ve sklepě, má svůj určitý čas a smysl.

 Vína, než jsou vypuštěna do prodeje, leží dlouhou dobu na kvasinkách, což jim dodává výraznou a plnou chuť. Zajímavý je i fakt, že jsou prakticky všechna vyráběna výhradně z odrůdy Pinot meunieur, jenž dává vínům ovocnost, medovost a eleganci. Celá řada vín je velmi vyrovnaná a výrazná. Od ostatní se odlišuje svou noblesou a elegancí.

Cena

15292299
115292299

Dozáž

Klasifikace

Objem Láhve

Ročník

Typ Champagne

Výrobce

Položek k zobrazení: 3
Francoise Bedel Origin´Elle
1 529 Kč
Kód: 51
Francoise Bedel L'Ame de la Terre 2005
2 150 Kč
Kód: 444
Francoise Bedel L'Ame de la Terre 2006
2 299 Kč

Bohaté šumění, komplexní vůně s tóny kandovaného ovoce, sušené meruňky, santalového dřeva, skořice a květu pomeranče - to jsou omamné vůně tohoto skvělého šampaňského

Kód: 677
3 položek celkem