O Nás

Padesátník Pečený je známý advokát a kromě toho i frontman punkové skupiny Doctor P.P., jejíž jméno neodkazuje k lékařství, ale k titulu doktora práv. Tomáš "Magor" Doležal, další padesátník a pro změnu baskytarista a kapelník o něco slavnějších Tří sester. Kromě punku a osobitého humoru je pojí ještě jedna věc: láska k šampaňskému.

 

PMP Exclusive, s.r.o.

Společnost jsme založili v roce 2012 my dva, milovníci rokenrolu, dobrého pití a zábavy. Pivo a zelená, jak zpívají Tři sestry, nás oba s přibývajícími roky přestaly uspokojovat, stejně tak jako nabídka šampaňského na českém trhu. Ing. Magor tak přišel s myšlenkou, vozit šampaňské přímo z Francie.

"Původně jsme měli ideu, že když to víno nakoupíme, tak ho při nejhorším vychlastáme, takže vlastně nemůžeme prodělat."

Uplynulo pár let, z původních čtyř producentů je již producentů čtrnáct a vypít náš sklad by už i nám samotným trvalo pár desítek, možná i stovek let.

Především klademe důraz na vína s co nejnižším obsahem zbytkového cukru, Extra-Brut, Brut Nature, vyráběná organickou nebo biodynamickou cestou. Hlavní myšlenky vinařů, které zastupujeme, jsou velmi prosté. Zachovat dávno ustanovené tradice výroby Champagne a ponechat vínům charakter a osobitost tohoto specifického regionu.

 

Odrůda: Pečený, Doležal / Dozáž: Extra Brut

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení