Iniciační karton PMP Exclusive

Kód: 789
Neohodnoceno
7 999 Kč
Skladem

Šampaňská degustační krabice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nevíte, jaké šampaňské je právě pro Vás? Vyzkoušejte náš iniciační karton se šampaňskými našich nejlepších vinařů a jistě pak jim přijdete na chuť! Balení obsahuje 6x 0,75l láhve.

André Clouet Grande Resérve - naše největší hvězda, velmi dobře pitelné s tóny červeného ovoce a briošku s jemným perlením, šampaňské opravdu pro každého.

Franck Bonville Unisson Grand Cru - z hroznů Chardonnay toto šampaňské je svěží s tóny citrusu a bílých květin, skvělé víno pro pohodové letní večery.

Benoit Lahaye Blanc de Noirs Grand Cru - další z našich velice populárních šampaňských, extra brut s tóny červeného ovoce a lehce pražených ořechů.

Robert Barbichon 4 Cépages - šampaňské, které v sobě mimo 3 základní odrůdy ukrývá i Pinot Blanc, který přidává na svěžesti, víno je komplexní se středním tělem a s krásnou zlatavou barvou.

Marguet Shaman Grand Cru - Pinot Noir a Chardonnay, stařeno v dubových sudech. Ve vůni se objevují stopy červeného a černého bobulového ovoce, pražených mandlí i charakteristické aroma křídového podloží.

Rémi Leroy Extra Brut - náš velice nadaný mladý vinař vyrábí vína svěží a velmi dobře pitelná, svěží a dobře strukturovaná.

Láhve balíme do klasického papírového kartonu určeného pro šampaňské láhve a kvalitně zabalené, aby nedošlo k poškození.

*fotografie je ilustrační

Doplňkové parametry

Kategorie: Balíčky Champagne
Objem láhve: 750 ml
Výrobce: André Clouet;Franck Bonville;Lahaye Benoit;Marguet;Remi Leroy;Thomas Barbichon