O nás

Ing. Tomáš Magor Doležal, Dr. Petr Pečený

 

Padesátník Pečený je známý advokát a kromě toho i frontman punkové skupiny Doctor P.P., jejíž jméno neodkazuje k lékařství, ale k titulu doktora práv. Tomáš "Magor" Doležal, další padesátník a pro změnu baskytarista a kapelník o něco slavnějších Tří sester. Kromě punku a osobitého humoru je pojí ještě jedna věc: láska k šampaňskému.

 

PMP Exclusive, s.r.o.

 

Společnost jsme založili v roce 2012 my dva, milovníci rokenrolu, dobrého pití a zábavy. Pivo a zelená, jak zpívají Tři sestry, nás oba s přibývajícími roky přestaly uspokojovat, stejně tak jako nabídka šampaňského na českém trhu. Ing. Magor tak přišel s myšlenkou, vozit šampaňské přímo z Francie.

 

"Původně jsme měli ideu, že když to víno nakoupíme, tak ho při nejhorším vychlastáme, takže vlastně nemůžeme prodělat."

 

Uplynulo pár let, z původních čtyř producentů je již producentů čtrnáct a vypít náš sklad by už i nám samotným trvalo pár desítek, možná i stovek let.

 

Především klademe důraz na vína s co nejnižším obsahem zbytkového cukru, Extra-Brut, Brut Nature, vyráběná organickou nebo biodynamickou cestou. Hlavní myšlenky vinařů, které zastupujeme, jsou velmi prosté. Zachovat dávno ustanovené tradice výroby Champagne a ponechat vínům charakter a osobitost tohoto specifického regionu.

 

Odrůda: Pečený, Doležal

 

Dozáž: Extra Brut

 

 

  

 

 

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím