Neohodnoceno

VÁNOČNÍ POTĚŠENÍ

Skladem
Kód: 927
Značka: André Clouet
3 620 Kč
Kategorie: Vánoce 2021

Šampaňské, které se hodí na takové to večerní popíjení. Balíček obsahuje naši nejpopulárnější láhev André Clouet Grande Resérve, dále pak Rosé od našeho dlouholetého kamaráda Franck Bonvilla - velice svěží a komplexní šampaňské. A v neposlední řadě Benoit Lahaye - nejoblíbenější pití našich drahých majitelů, konkrétně Brut Nature je lehčího charakteru s příjemnou ovocností. Perfektní doplněk k Vaší štědrovečení večeři či na párty k oslavám konce roku.

Láhve zasíláme kvalitně zabalené v klasickém papírovém kartonu na šampaňské láhve.

Toto unikátní vinařství leží v městečku Bouzy, kde odrůda Pinot noir dokazuje, že tady je její pravý domov. Rodina vlastní 8 hektarů vinic v Bouzy a Ambonnay, které patří mezi nejlépe situované vesnice s označením Grand Cru.

 

Vinařství bylo založeno roku 1741 jedním z předků, který působil jako malíř Ludvíka XV. na královském dvoře ve Versailles. Právě on vytvořil podklad pro etikety, které reprezentují Champagne André Clouet dodnes.

 

Hlavní enolog je velmi přátelský a energický Jean-François Clouet, který celé vinařství modernizoval, tradice a historii však zachoval v plné míře. Vína jsou zde vyráběna téměř výhradně z odrůdy Pinot noir a mají velmi klasický a elegantní styl. Jsou obrazem půdy, ze které se každoročně rodí a téměř dokonalá adjustáž jim dodává na majestátnosti.