Nejlepší Bublinky z Bio Champagne dárkový box

9 430 Kč vč. DPH
7 793 Kč bez DPH
Dostupnost
Skladem

Tato vytříbená sbírka Vás navnadí hned u první láhve. Objevte nejlepší biodynamické vinaře současné doby.

Své umění zakládající se na fázích měsíce a produkce bez použití jakékoliv chemie Vám představí:

Benoit Marguet se svým Shaman Grand Cru - ze sklenky ucítíte stopy červeného bobulového ovoce, pražených mandlí i charakteristické aroma křídového podloží. Bublinky jsou jemné, intenzita vysoká. Víno má krémovou strukturu a působí velmi osvěžujícím dojmem. 

Rémi Leroy a jeho Blanc de Noirs - Pinot Noir má podle Rémiho nejlepší potenciál ke staření,minimálně pět let odpočívá na kalech, aby získal komplexní aroma, které se perfektně hodí jako doprovod k tučnějším rybám nebo jako doplněk k sýrům.

Frédéric a Flavien Nowack L'Arpent Rouge - jejich kořeny sahají do Čech, ale až ve Francii se v jejich rodině zrodila láska k pěstování vína. Hrozny pěstují ekologicky a dále pak zrají v sudech bez obsahu síry. Víno má slabě zlatý odstín s vůní červeného ovoce a citrusového oleje. Chuť je expanzivní, ale živá se zralým bílým ovocem a příchutí pomerančové kůry s působivým proudem bohatým na umami. Těchto láhví bylo vyprodukováno pouze 676, a tak se jedná o skutečně jedinečné šampaňské.

Benoit Lahaye Blanc de Noirs Grand Cru jsou velmi charakteristická. Vůně je bohatá, jemná a intenzivní, se stopami zralého exotického ovoce a medu. Díky jemnému, ale velmi intenzivnímu perlení působí víno v ústech velmi živě. Chuť červeného kompotovaného ovoce (třešeň, višeň) se nádherně pojí s tradiční suchostí a velmi vysokou mineralitou. V dochuti se objevuje citrónová kůra a ušlechtilé stopy po zrání vína v dubových sudech z věhlasného Château d´Yquem – ikona sladkých vín z francouzské oblasti Sauternes.

Ruppert-Leroy Les Cogneaux se taktéž může chlubit certifikací Demeter. Víno kvasilo a zrálo v sudech. Z tohoto lahodného vína ucítíte masité červené ovoce, s dotykem okvětních lístků růže, pivoněk a žlutého ovoce zejména zralé broskve a meruňek s dlouhou dochutí.

Francoise Bedel Origin'Elle je vyrobena ze směsi hroznů s cílem uvolnit šampaňské s důrazem na svěžest a svěží primární ovocné příchutě. Je fermentována ve smaltovaných nádržích a sudech z neutrálního francouzského dubu a strávila 3 roky na kalech.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím