Neohodnoceno

Iniciační karton PMP Exclusive

Skladem
Kód: 789
8 199 Kč
Kategorie: Balíčky Champagne
Objem láhve: 750 ml
Výrobce: André Clouet;Franck Bonville;Lahaye Benoit;Marguet;Remi Leroy;Thomas Barbichon

Nevíte, jaké šampaňské je právě pro Vás? Vyzkoušejte náš iniciační karton se šampaňskými našich nejlepších vinařů a jistě pak jim přijdete na chuť! Balení obsahuje 6x 0,75l láhve.

André Clouet Grande Resérve - naše největší hvězda, velmi dobře pitelné s tóny červeného ovoce a briošku s jemným perlením, šampaňské opravdu pro každého.

Franck Bonville Cuvée Prestige Grand Cru - z hroznů Chardonnay toto šampaňské je svěží s tóny citrusu a bílých květin, skvělé víno pro pohodové letní večery.

Benoit Lahaye Blanc de Noirs Grand Cru - další z našich velice populárních šampaňských, extra brut s tóny červeného ovoce a lehce pražených ořechů.

Robert Barbichon 4 Cépages - šampaňské, které v sobě mimo 3 základní odrůdy ukrývá i Pinot Blanc, který přidává na svěžesti, víno je komplexní se středním tělem a s krásnou zlatavou barvou.

Pascal Doquet Arpége Brut Nature - V láhvi Arpége je značný poměr rezervního vína. konzervované ve smaltovaných tancích, aby byla zachována svěžest. Je plné a expresivní.

Rémi Leroy Extra Brut - náš velice nadaný mladý vinař vyrábí vína svěží a velmi dobře pitelná, svěží a dobře strukturovaná.

Láhve balíme do klasického papírového kartonu určeného pro šampaňské láhve a kvalitně zabalené, aby nedošlo k poškození.

*fotografie je ilustrační